למה כדאי להתקרב מחדש לאישה שלך?

קירבה לבת הזוג יכול להישמע כמו הדבר שרוב הגברים ינסו להימנע ממנו. למה בכל זאת כדאי להתקרב לבת הזוג ומה תרוויח אם תטפח קירבה כזאת? ואיך עושים את זה.

קירבה לבת הזוג… לחלק מאיתנו הגברים זה נשמע יותר מעיק ממזמין. לכל הפחות אנחנו שואלים את עצמנו: “מה ייצא לי מזה? בשביל מה?”
לצערי, קירבה לבת הזוג נשמעת להרבה גברים כמו הקרבה, כמו סיוט, כמו כלא ואובדן החופש לעשות מה שבא להם, כמו בזבוז זמן יקר בהקשבה לדיבורים ארוכים חסרי פואנטה או כמו להתחבק ללא שום הבטחה שיהיה מין בסוף החיבוק.

אז למה בכל זאת כדאי לטפח קירבה לבת הזוג? ומה תרוויח מכך?


שקט – ריחוק, חוסר תקשורת, חוסר יחס, חוסר התעניינות ושיתוף פוגעים בעומק נשמתה של בת הזוג. היא מיד מרגישה לא אהובה ולא חשובה ומנסה בכל מיני דרכים להחזיר את תשומת הלב אליה, למשל על ידי עקיצות, תלונות, ביקורת וציניות, מה שבהכרח יוצר חוסר שקט ביחסים. קירבה, תשומת לב ויחס חם ואוהב לבת הזוג מחזירים את השקט והשלווה לבית.
מין – גברים יכולים להיות רחוקים כל היום, לא להתקשר, לא להתעניין ובלילה לפני השינה לצפות שיהיה מין. אז זהו שזה לא עובד ככה. עבור רוב הנשים קירבה היא תנאי הכרחי להתעוררות של תשוקה מינית או בכלל לאפשרות של לקירבה פיזית וארוטית.
כיף ביחד – היזכרו בהתחלה, כשרק הכרתם. כמה כיף היה להיות ביחד. הכיף הזה יכול לחזור בהשקעה לא גדולה ובזמן קצר על ידי טיפוח של קירבה.
הגשמת המהות הגברית – מהותו של הגבר היא נתינה והענקה. קירבה לבת הזוג היא אולי הנתינה הגדולה ביותר משום שגבר משאיר את כל העולם בצד ונותן את עצמו ואת זמנו לבת הזוג שלו. כאשר גבר מממש את מהות הנתינה שלו הוא מתמלא שמחה רק מעצם הנתינה. שביעות הרצון של בת הזוג מתווספת כבונוס מפנק.
גם אני חשבתי שקירבה לבת הזוג תדרוש ממני להקריב את החופש שלי ותחנוק אותי, אך אחרי שלמדתי להתקרב ולטפח קירבה לבת הזוג שלי ההרגשה כל כך טובה ביחד עד כדי כך שיום אחד ללא קירבה מרגיש לי כמו גיהנום. איך אפשר לחיות ככה?

להתקרב מחדש

בוא ללמוד איך להבין את בת הזוג וליצור קירבה ואינטימיות בזמן קצר
מומלץ
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

לקריאה נוספת: