איך זה שהאישה שלי תמיד מבסוטה ממני?

אישה מבסוטה זה גן עדן. אישה כועסת וממורמרת זה גיהנום. אז מה אישה צריכה בשביל להיות בסך הכל מרוצה מבן הזוג שלה ואיך עושים את זה בקלות ובהנאה.

אישה מבסוטה זה גן עדן. זה הרמוניה, זה שקט ורוגע, זה מרחבים של חופש ושל אהבה. זה שמחת הפשטות. זה להנות מסתם להיות ביחד, לדבר, לעמוד בתור בדואר, לנסוע ביחד למס הכנסה. זה להנות מטיול רגלי בערב שלובי ידיים, לראות ביחד סידרה, לישון יחד, להתעורר יחד, לצאת לקפה, לעשות אהבה.

בכוונה אני אומר מבסוטה, כי מבסוטה זה לא סתם מרוצה. מבסוטה זה מרוצה פלוס שמחה והיא מקפידה לומר לי את זה לפחות פעם ביום.

בשבילי אישה לא מבסוטה זה גיהנום עלי אדמות. קשה לי עם תלונות וטענות. למשל על הברז הדולף, האסלה השורקת, הקיר המתקלף, הבורג הרופף, הדלת החורקת, המזגן המרעיש, המצב הכלכלי המדאיג, העבודה הנוראית, השכנה המעצבנת…

אישה לא מרוצה מחפשת אותך, עוקצת אותך, יורדת עליך, מכניסה לך קטנות, מלגלגת, מזלזלת, מקניטה, לא סומכת עליך, מאשימה אותך…

 

תמיד חשבתי שזה עניין של אופי. חשבתי שככה היא – לא מרוצה. וכעסתי עליה. הו אלוהים כמה כעסתי וריחמתי על עצמי. מה שלא הבנתי באותה תקופה היה שבידי נמצא המפתח שיכול לשנות את המצב. הייתי כל כך חסר אונים וזה מה שדחף אותי לחפש מה אני, בלי קשר אליה, יכול לעשות באופן חד צדדי כדי שהיא תהיה מבסוטה וכדי שהשלום והרווחה יהיה בביתנו.

 

תאמינו לי, אחרי כשלונות רבים, ריצוי לא עובד ולכן בטיפים שלי אין כוונה של ריצוי, סירוס, הקטנה, השפלה או כל דבר דומה לזה, להיפך, יש בהם עוצמה, ולקיחת אחריות. בכל אחד מארבעת הדברים שאביא כאן יש קודם כל רווח אישי עצום ונתיב לגדילה והתפתחות אישית.

 

 

אז איך זה שהאישה שלי תמיד מבסוטה ממני?

הטיפ הראשון - אני לא מעיר לה על שום דבר אף פעם

כן, כן, זה אולי נשמע קיצוני ומוזר, אבל אני באמת לא מעיר לה אף פעם על שום דבר. מעבר לכך שראיתי שכל הערה שלי היא כמו סכין בלב שלה שפוצעת פצעים שקשה מאוד לרפא, בשלב מסוים הבנתי שהדברים שמרגיזים אותי אצלה הם הדברים שמרגיזים אותי אצלי. כלומר היא משקפת לי את ניסים הניסתר שאני לא רוצה לראות ולכן אני מתעצבן ובגלל שאני לא יכול לתקן אותי, אני מנסה לתקן אותה על ידי כך שאני מעיר לה. אז החלטתי לשים לזה סטופ ובכל פעם שיש לי אליה הערה אני רוצה לגלות מה בתוכי כל כך מרגיז אותי ומאז הדברים שהיא עושה הם תזכורת לעבודה עם הכעסים שלי ולהתבוננות פנימה ותיקון עצמי.

הטיפ השני - בשבילי היא תמיד הראשונה

מה ז’תומרת תמיד ראשונה? הכי פשוט שיש – בשבילי היא לפני עבודה, לפני בילויים, לפני פגישה עם ראש הממשלה, לפני שינה, לפני אוכל, לפני שיחה חשובה עם לקוח, לפני הכל. גם כאן, ראיתי שבשכל היא אולי מבינה שיש כרגע דבר חשוב יותר ממנה, אבל בפועל היא נפגעת עד עמקי נשמתה.

הכי קל לדחוק את האישה למקום השני, השלישי, הרביעי, האחרון, כי היא תמיד תישאר שם. היא הרי מובנת מאליו. אז זהו שלא. כשהתחלתי ליישם את תמיד ראשונה, ראיתי שבאמת כל דבר פחות חשוב ממנה. יותר מזה, ראיתי שכל דבר פחות חשוב ממני ומהקשר שאני שואף ליצור עם אהובתי.

הקשר שלנו, החיבור ביננו הוא הדבר הכי חשוב בחיים שלי והכל נובע ממנו, ההגשמה, היצירה, הכסף, העבודה, הפרנסה, החברים, החינוך של הילדים… הכל הוא התגלמות הקשר שלנו. כשאני שם את האישה שלי ראשונה, אני חשוב לי.

הטיפ השלישי - אני עושה את מה שאני אומר

כמה קל להגיד לה כן, כן, בטח אני אעשה את זה, רק בשביל להוריד אותה מהגב ואז לתת לזמן פשוט לחלוף. כמה קל להבטיח ולא לקיים. מה היא תעשה? תלך? מקסימום קצת תתעצבן.

ראיתי שכשאני לא עושה מה שאני אומר זה גורם לאישה שלי לאבד בי אמון. היא מפסיקה לסמוך עלי. וכשהיא מפסיקה לסמוך עלי הקרקע נשמטת והיציבות מתערערת.

מעבר לתחושת הביטחון העצומה שאני מעניק לאישה שלי, לעשות מה שאני אומר זה להיות איש עם מילה. להגיע בשעה שהבטחתי להגיע, לעשות את מה שהתחייבתי לעשות, לזכור את הדברים הקטנים ולא רק את הגדולים זה להיות אדם עם יושרה.

והטיפ האחרון - אני עושה איתה רק מיניות קשובה

מיניות היא הדרך שלי להתאחד עם אהובתי בכל הרמות – פיזית, רגשית ורוחנית ולחוות איתה את ההתמזגות שלנו שהוא האהבה הטהורה.

כשעשיתי סקס ראיתי שאני משתמש באישה שלי לסיפוק הצרכים המיניים והפנטזיות שלי ושזה פוגע בה עמוקות ומרחיק אותה ממני. היא פחות ופחות רצתה להיות איתי באינטימיות והיא הלכה ונסגרה מינית.

החלטתי שהמיניות היא הדרך למפגש אמת עם אהובתי ולמימוש אהבתנו ושהיא חייבת להיות קשובה. בדרך הזאת גיליתי את החיבור הכי משמעותי עבורי לעצמי, לאהובתי ולאלוהים.

 

זה נכון, התברכתי באישה מיוחדת. סמדר אופטימית ושמחה מטבעה ויחד עם זאת, הערה קטנה ממני יכולה להפוך לה את מצב הרוח. אני בקלות יכול לראות איך היא היתה יכולה להפוך לאישה לא מרוצה אם לא הייתי מקפיד על כל מה שסיפרתי לכם. זוגיות יכולה להפוך גם מלאכים לטרולים מרושעים והיא יכולה גם לעשות בדיוק את ההפך.

זוגיות מעולה מתחילה תמיד ממך, בלי שום ציפיות מהצד השני.

אל תאמינו לי, נסו בעצמכם.

אהבה פראנית

קורס לזוגות ללימוד יסודות האהבה הפראנית על פי הספרים של סמדר מילר
מומלץ
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

לקריאה נוספת: