איך תחזירי לעצמך את החשק המיני?

עברו כבר כמה ימים מאז הפעם האחרונה ששכבתם ובן הזוג מראה סימנים שהוא שוב רוצה. היו לך כמה ימים של שקט, אך הם עברו מהר.
מאיפה תביאי עכשיו חשק מיני? זה לא שאת לא רוצה. פשוט אין חשק. אין תשוקה. הלוואי שהיתה.

אני אוהבת את בן הזוג שלי

רותם (שם בדוי) מספרת לי:

אני אוהבת את בן הזוג שלי. אני רוצה שיהיה לו טוב אז אני עושה איתו אהבה אפילו שאין לי חשק. אני מנסה לעורר את עצמי בכוח. חושבת על כל מיני דברים שיעוררו אותי, מפנטזת. כשאני לא מצליחה אני אומרת לו שיכנס, אפילו שאני לא מרגישה שום דבר.

 

רותם לא היחידה. נשים חוששות להרוס את הכיף, לאכזב את בן הזוג, שיכאב לו, שהוא יתבאס ויחשוב על נשים אחרות, ואולי אפילו חלילה ילך איתן.  אז הן מאלצות את עצמן לעשות איתו סקס גם כשלא נעים. 

 

הייתי רוצה שיהיה לי חשק, היא ממשיכה. הייתי רוצה לרצות, אבל אין. לפעמים בראש שלי אני מינית אבל הגוף לא משתף פעולה.

הכל בסדר איתך, את אישה

נשים מרגישות פגומות ומקולקלות כאשר אין להן חשק מיני. הן משוות את מידת החשק שלהן לזו של בן הזוג וזאת טעות גדולה, משום שהחשק המיני הנשי מאוד שונה מהחשק הגברי. אין זה אומר שהוא יותר או פחות טוב. הוא פשוט אחר. 

אז איך תחזירי לעצמך את התשוקה המינית?

התשוקה המינית הנשית רכה ועדינה כמו פרפר ולכן הדבר הראשון שיש לעשות הוא להפסיק את המיניות המאולצת. אף על פי שנראה שהתשוקה המינית לעולם לא תגיע מעצמה, לא כדאי לקיים יחסי מין מאולצים עם בן הזוג. מיניות לא נעימה רק מרחיקה את התשוקה ולא מזמינה אותה.

הדבר השני הוא לגלות איך כן עובד החשק המיני הנשי. נשים לעיתים היו רוצות שהחשק שלהן יתעורר כמו שקורה אצל בן הזוג או כמו שקורה לנשים בסרטים, אך החשק המיני הנשי עובד בצורה מאוד שונה. החשק המיני הנשי מגיב לדברים אחרים, מתעורר בקצב שונה וזקוק לסדר פעולות הפוך מהמיניות הגברית.

בעוד שגברים מעדיפים מגע באיבר המין בתחילה ורק אחר כך במקומות אחרים בגוף, נשים מעדיפות, על פי רוב, מגע באזורים שאינם מיניים בתחילה ורק לאחר מכן באברי המין. 

הדבר השלישי, יש להציף ולגלות חסמי תשוקה נשיים גלובלים שעוברים מדור לדור, לנקות ולשחרר אותם ולהסכים להיות האישה המינית שהינך. 

 

לבסוף יש ללמוד כיצד לתקשר את המיניות שלך עם בן הזוג. להביאו להבנה אילו דברים שהוא עושה סוגרים את הגוף שלך ומונעים ממך להתעורר מינית, שזה בדיוק להיפך ממה ששניכם הייתם רוצים. 

 

הסוד להשבת התשוקה הוא להיות ברכות ובהקשבה ואז היא תופיע מעצמה.

 

חוזרות בתשוקה

"קורס חובה לכל אישה"
בואי לגלות איך פועל מנגנון החשק הנשי ולהשיב את התשוקה לחייך
מומלץ
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

לקריאה נוספת: