קורס אהבה פראנית

אהבה פראנית מאפשרת זוגיות מסוג חדש - ללא תלות ותובענות, עם נתינה אמתית, מתוך חופש ובחירה!

קורס וידאו מוקלט לכולם
בהנחיית: סמדר מילר וניסים לוי | משך הקורס:  כ-5 שעות | מחיר 390 ש”ח

אהבה פראנית היא גישה חדשנית ומהפכנית לקשר זוגי. היא מאפשרת לזוגות להתגבר להשתחרר מהדרמה, ולנוע מעבר לדינמקות מתסכלות שעלולות להתקיים שנים.
אל תחכו למשבר! אל תוציאו סכומי עתק על טיפולים זוגיים. בואו ללמוד!

לצאת מהמלכוד!
מסתבר שאנשים שונים נופלים במלכודות דומות!
בקורס תלמדו לזהות 5 מלכודות נפוצות, שכמעט כל זוג סובל מהן. תוכלו לדעת כיצד להמנע מהמלכוד, והרוויח צמיחה אישית וזוגית.

לא חייבים שגם בן הזוג ילמד!
הבחירה באהבה פראנית היא בחירה אישית, שאינה תלויה בבן הזוג. אינכם צריכים את שיתוף הפעולה של בן הזוג כדי ליצור שינוי זוגי מיידי!

להנות מזוגיות שמיימית!
לא סתם התאהבנו.. יש לנו חוזה נשמתי עמוק ומדוייק עם בני הזוג שלנו. אם רק נבין מה המתנה שהם מגישים לנו נוכל להתחיל להנות ממנה, ולחוות קשר עמוק, משמעותי ומרגש!

למי מתאים הקורס?

נושאי השיעורים:

כמה עולה?

עלות הקורס 390 ש”ח בלבד.
*כולל סיכומים כתובים של השיעורים

משתתפים מספרים

"אני ממש מאושרת שעשיתי את הקורס בתזמון הזה, יכולתי להכיל בימים האלה את התנודות שהאיש שלי עובר ולהיות שם כמו חברה אמיתית ולא כמו כפיס עץ במים סוערים , מרגישה נבטים חדשים של ספירלות עולות , תודה קוסמים יקרים"
"סמדר וניסים, רציתי להודות לכם מכל הלב, אנחנו זוג 23 שנים פלוס שישה ילדים, בקיצור אין לנו רגע דל, והקורס הזה פתאום בא לי בול, היכולת שלכם לארוז דפוסים הרגלים אמונות התנהלות ומהר מאוד לעבור לפרקטיקה ומהר מאוד לשדרג אותי בתוך הזוגיות, פשוט מתנה, תודה רבה אתם מפיצים ערמות של אור ואהבה."
"נסים וסמדר תודה על קורס חכם ומלמד. אני עוברת אותו לבד, כרגע בן זוגי לא משתף פעולה, מאוד מחכה לרגע בו נקשיב יחד להרצאות, נסתכרן ונתרגל יחד, אבל אין ספק שגם לבד עוזר לשנות תדר ומעניק תקווה. תודה והרבה איחולי בריאות ואהבה"
"כל כך נעים להטמיע את כל הידע שהבאתם דרך השילוב של שניכם. היה שבוע מלא בכל טוב. הכל מהכל. תודה על הנוכחות ההקשבה ותשומת הלב הרבה."
הקודם
הבא

המלצה בבלוג "המתלהבת" מאת עטרה אופק:

“…אז הנה הבשורה: אפשר לרפא זוגיות מקולקלת! ולא סתם אפשר, אלא בקלי קלות, בטוב ובנועם, בלי לצאת מהבית ובלי להתרושש.

למזלנו הטוב, יש בארצנו צמד-חמד, בני זוג בחיים ובעבודה, סמדר מילר וניסים לוי שבתמונה (לא מצליחה לתייג משום מה, חפשוהם גם בפייסבוק) שעשו לדבריהם את כל הטעויות האפשרויות בזוגיות – ומצאו את דרך המלך ללימוד אמיתי של אהבה פְּרָאנית, ואת הדרך להנחיל את הלימוד החיוני הזה (שנמשך יום-יום גם אצלם) בצורה הכי גאונית, ידידותית ומתקשרת, שגורמת לכם להרגיש שהם בעצם זבוב על הקיר אצלכם בבית ויודעים בדיוק מה קורה אצלכם. ולא בא לי לתאר לכם איך הם עושים את זה. אומר רק שבחור אחד שאני מכירה, שבחיים לא חשב שמישהו יכול ללמד אותו משהו על חייו ובטח לא על אהבה, זוגיות או דינמיקה זוגית, ישב מרותק עם זוגתו מול כל הקורס שלהם (חמישה שעורים על פני חמישה ימים), שתה את דבריהם בצימאון והפנים לראשונה את חלקו בקשר הזוגי, כמו גם זוגתו שהבינה סופסוף את מלוא חלקה שלה, ולפתע, הפלא ופלא – כל הדינמיקה בין בני הזוג השתפרה ללא הכר ונעשתה שוויונית, בוגרת ומכבדת גם ברגעי חיכוך או משבר.

חוויתי בחיי סוגים שונים של ייעוץ זוגי ותאמינו לי – שום דבר לא משתווה לקורס של ניסים וסמדר מבחינת יעילות, חוכמה, פשטות גאונית, ידידותיות בגובה העיניים, הומור, השפעה מיידית על הדינמיקה בבית ולא פחות חשוב – המחיר!

הקורס שלהם כל כך מופלא, שאחריו לא תאמינו שכל השינוי המבורך והמדהים הזה עלה לכם פחות מארוחה טובה במסעדה! באמריקה כבר היו הופכים אותם לתעשייה ודורשים על קורס כזה אלפי שקלים – וזה עדיין היה משתלם, בחיי.  הקורס הזה כל כך חכם ויעיל, שכדאי להשתתף בו גם כדי לשפר יחסים עם בני משפחה אחרים, עם שותפים או מעסיקים בעבודה, שלא לומר ללמוד לאהוב את עצמכם כמו שצריך. חוץ מזה, השניים האלה כל כך נחמדים ומצחיקים ואמיתיים שאי אפשר לא להתאהב בהם. הנה הלינק, נסו ותיהנו ♥ 

יש לכם שאלות?

אנא פנו אלינו בטופס אם יש לכם שאלות בנוגע לקורס.