חוזרות בתשוקה

החשק המיני אבד? בא לך להחזיר את התשוקה לחייך? בואי ללמוד איך זה קרה ואיך אפשר להחזיר לגוף תשוקה מינית שופעת ומענגת.

קורס וידאו מוקלט לנשים
בהנחיית: סמדר מילר וניסים לוי | משך הקורס:  כ-6 שעות | מחיר 350 ש”ח

כבר לא נעים לסרב לבן הזוג?
נמאס לך מהנסיונות הנואשים להדליק את עצמך בשבילו?
מתגעגעת לזרם הנעים של עוררות ותשוקה בגוף?

בין אם את בזוגיות ארוכה ובין אם לא, את בוודאי זוכרת את התחושה הנעימה של תשוקה מינית זורמת בגוף ומחייה את כל התאים בחיוניות, שפע שמחה ועונג.

מה קרה לה? מדוע היא כמעט ולא קיימת יותר? האם היא אבדה לנצח?

חוזרות בתשוקה, בהנחיית סמדר וניסים, תאפשר לך להבחין במרכיבים בחייך אשר מכבים בהתמדה את התשוקה שלך, תכירי את גופך, תכירי את המחזוריות שלו ולמה הוא זקוק ותתחברי מחדש לזרם הבלתי פוסק של התשוקה המינית שלך מחדש.

חוזרות בתשוקה הוא לא עוד קורס שילמד אותך טכניקות כדי לעורר את המיניות שלך, הקורס הזה הוא מסע לעומק התודעה הנשית הקולקטיבית והאישית לשיחרור שלך מתבניות כובלות.

למי מתאים הקורס?

השיעורים בקורס

* משך כל שיעור: שעה

שיעור 1

לאן נעלמה התשוקה?
משבר התשוקה – גורמים לתופעה של איבוד החשק המיני. 

שיעור 4

חדירה אלוהית – הפכי את שלב החדירה לרגע מקודש ושמיימי

 

שיעור 2

המיסתורין של התשוקה הנשית
איך עובדת הארוטיקה שלך ומה התנאים האידיאלים לפתיחתה

שיעור 5

הכירי את האישה המינית שאת
מה יאפשר לך לבטא את המיניות שלך, אורגזמיות ואורגזמות, הכרות עם שלבי העוררות שלך, אזורי עונג חדשים

שיעור 3

אמנות גלישת הגלים בים ההורמונלי
הכירי את השינויים בתשוקה לאורך המחזור החודשי שלך

שיעור 6

צרפי את בן זוגך לחגיגה
יצירת מרחב מיני משותף יחד עם בן הזוג המאפשר זרימה של תשוקה שופעת

כמה עולה?

עלות הקורס 350 ש”ח בלבד.
*כולל סיכומים כתובים של השיעורים

משתתפות מספרות

Mind blowing!! בעקבות הקורס "חוזרות בתשוקה", כל התאים הקפואים התחילו להפשיר לאט לאט, התחלתי להבין *בדיוק* מה קרה לי ואצלי מול מין ומיניות, מה קרה לי בהקשר הזוגי, התרבותי, הנשי, האישי. התחלתי דרך שבעבר כל מה שעלה לי מולה, היה לחץ, אשמה, המנעות והיום, באותה דרך, עם אותו הלבידו (הרשו לי להחליף את המושג במילה הראויה – תשוקה), אני בחוויה של התרגשות מהבאות, אני יודעת שאני הולכת להרגיש לגמרי אחרת ולנכס מין ומיניות לעצמי.מכל הלב – מדובר בקורס שהוא מרעיש ואני ממליצה עליו לכל אשה, נערה שאני אוהבת.
נהניתי מכל רגע בקורס, החכמתי וחוויתי. שילוב מצוין של ידע, הבנת המערכות ונתינת מקום לחיבור ולחוויה. למרות התכנים המטלטלים (לפחות עבורי) - היתה כל כך הרבה עדינות ורגישות שאיפשרו לעבור את הקורס בטוב. מבחינתי הקורס פתח עולם של התבוננות עצמית והמשך חקירה עצמאית, והרוח הטובה והמבינה ששרתה על הקורס מלווה את החקירה הזאת ומקדמת אותה מתוך סקרנות ולא מתוך אשמה. בעיני הקורס הזה מקבל את הציון הכי גבוה שיש, והייתי שמחה לחלק ב' של הקורס הזה עצמו, עוד לפני שיתוף בן הזוג וכאלה. מרגישה שיש המון ידע נוסף שיכול להיות מועבר באותה דרך יפה וחכמה. תודתי וברכותי.
תודה גדולה לשניכם. היה לי לעונג לפתוח איתכם כל יום במהלך השבוע. התכנים שהבאתם, האופן שבו הם הועברו והדינמיקה המופלאה בינכם אפשרו חוויה מעמיקה של למידה, הנאה וריפוי. איזו מתנה אתם! תודה!
הנחיה חמימה, מעניינת ורהוטה האינטרקציה בין סמדר לניסים מוצלחת, משדרת אנרגיות טובות ומעניקה קלילות במובן מסויים לנושא שרגשית אינו קל.עצם זה שההנחיה מועברת גם ע"י ניסים, נותנת ערך מוסף בעיניי באופן של הקול הגברי שמדבר את הסוגייה הנשית, נותן אופטימיות לנשים שגם גבר יכול להבין אותן. אני כבר מחכה להדרכות הבאות
הקודם
הבא

יש לכם שאלות?

אנא פנו אלינו בטופס אם יש לכם שאלות בנוגע לקורס.