על השיטה

בבסיס הפעילות שלנו בבית הספר לזוגיות נמצאות 2 תפיסות השזורות זו בזו: אהבה פראנית ומיניות קשובה.

אהבה פראנית היא דרך זוגית של כבוד הדדי, חופש להיות מי שאנחנו, ויצירה משותפת. כל אלו מתאפשרים כשאנחנו משתחררים מפחד,  תלות, תובענות וכוחנות בקשרים זוגיים, 

פראנה היא אנרגיית החיים. היא מה שמבדיל דבר חי מדבר מת. כולנו ניזונים מפארנה על גלגוליה השונים: אויר, מזון, אנרגיה המגיעה מן הטבע ואנרגיה הניתנת לנו מבני אנוש אחרים בצורת – תשומת לב, מגע, מיניות, עזרה, הקשבה ועוד. 

הנטייה האוטומטית של רובנו בקשרים זוגיים היא להתרגל להיות ניזונים מהפארנה של בן/בת הזוג, ולאפשר להם להיות ניזונים מהאנרגיה שלנו. הנטייה הזו מייצרת יחסים של תלות, שמביאה אותנו להפעיל כוחנות, תובענות ומניפולציה כדי להשיג את הפראנה שהתרגלנו לצרוך מהזולת. 

בדרך האהבה הפראנית אנחנו לומדים לחזור להיות ניזונים מאנרגיית המקור שלנו, ולשחרר את בני הזוג מתפקיד “ספקי הפראנה” שלנו. אנחנו גם משחררים את עצמנו מתפקיד זה ביחס לבני הזוג. כך נוצרים יחסים המבוססים על חפץ לב – הנטייה הטבעית שלנו להעניק, לשמח ולאהוב.

הליכה בדרך הפראנית פותרת רבים מן הקשיים האופייניים לזוגיות: ריבים ומאבקי כוח, שחיקה ושעמום, הסתגרות וריחוק. 

מיניות קשובה היא תפיסת עולם ושיטה מעשית ליצירת חיי מין מקרבים, מרתקים ומלאי תשוקה בזוגיות מתמשכת.

זיהינו את הסיבה המרכזית לשחיקה המינית שנמצאת כמעט בכל בית: בקרב רוב הזוגות אחד מבני הזוג רוצה יחסי מין בתדירות הרבה יותר גבוהה מן השני, ונוצרת ביניהם דינמיקה הרסנית שגורמת לפער הזה לגדול, עד למצב של איבוד חשק מוחלט של אחד או שניים מבני הזוג. 

פיתחנו שיטה מקיפה, שכוללת בתוכה השתחררות מאותה דינמיקה הרסנית, צמצום פערי החשק, יצירת מרחב זוגי-מיני בטוח ומקרב, שיפור איכות המגע והעמקת העונג. 

הזוגות שהולכים בדרך המיניות הקשובה נהנים ממפגש אינטימי שבועי (לאב-דייט), מנינוחות ותקשורת פתוחה, ובעיקר – מאופקים חדשים של פעילות מינית שמותאמת להם ומבטאת את מי שהם. 

בשעה שרוב עולם המיניות מציע מרדף אחרי ריגושים וחידושים שממהרים להתיישן, מיניות קשובה פותחת בפני זוגות עולם בלתי נגמר של עומק, קרבה, והתרגשות. 

השילוב של אהבה פראנית ומיניות קשובה נותן מענה שלם ומקיף לזוגות שנחושים לחיות בזוגיות מעולה!