איך אנחנו שומרים על מיניות מלאת תשוקה?

כמו כולם, גם אנחנו זוג עסוק. שני עסקים עצמאיים דורשים הרבה תשומת לב, לפעמים עבודה מבוקר ועד ליל. יש לנו ארבעה ילדים, מתוכם שלושה עדיין קטנים שצריכים אותנו, פרנסה כסף, מטלות בית אינסופיות… נו, מה אני אגיד לכם, לא באתי להתלונן, אבל אתם כבר מבינים.

 

אנחנו זוג בפרק ב’ ובתחילת דרכנו, לפני ארבע שנים, הבנו שהאהבה שלנו היא הכי חשובה. הקשר והאינטימיות שלנו הם מעל הכל. כשטוב בזוגיות אז הכל טוב, שמח בבית, כיף בעבודה, כיף עם הילדים והכל זורם. אבל כשרע בזוגיות הכל שחור ואין כח לכלום. הבנו שאיכות החיים שלנו ממש תלוייה בזה שיהיה לנו טוב ביחד.

אין זמן לעשות אהבה

הסיפור חוזר על עצמו עם זוגות שאנחנו פוגשים בקליניקה שמגיעים אלינו בגלל התדירות הנמוכה של יחסי המין. יש כאלה שלא שכבו כמה חודשים ויש כאלה שאפילו יותר. כשאנחנו מבקשים מהם לקבוע זמן לדייט זוגי הם מדפדפים ביומנים שלהם ומגלים במבוכה שחודש קדימה אין להם זמן לעשות אהבה.

 

מעשה האהבה הוא מערכת החיסון הזוגית שלנו ולכן אנחנו לא רוצים להשאיר אותו ליד הגורל או החשק המיני שיקבעו מתי ניפגש לעשות אהבה. אנחנו נפגשים לעשות אהבה כי זה הדבר הכי חשוב שאנחנו יכולים לעשות למען האושר שלנו. ולכן מפגשי האהבה שלנו קבועים מראש ומתוכננים ביומן.

 

אם משהו חשוב לנו בחיים אנחנו מפנים לו זמן

אנחנו לא רוצים להסתמך על ספונטניות. הרעיון שיחסי מין צריכים לקרות בספונטניות לא באמת עובד. לאחד מבני הזוג החשק מתעורר ספונטנית אחת ליומיים בעוד שלאחר מתעורר החשק הספונטני אחת לחודש. אז האם אפשר לבנות על חשק ספונטני? כנראה שלא.

אנחנו קוראים לזה מנהיגות זוגית

באופן כללי, לתת למצב הרוח או ליד הגורל לנהל לנו את המיניות זה לא רעיון טוב. כמו שלא היינו מנהלים את העסק שלנו או את הכסף שלנו, או כל דבר שחשוב לנו בספונטניות, כך אנחנו רוצים לקחת אחריות ומנהיגות גם על הזוגיות והמיניות שלנו.

פעמיים בשבוע למשך שעתיים יש לנו לאבדייט (Love dae)

לאבדייט הוא לא סקס דייט, אבל הוא כן מפגש אינטימי, פיזי שיכול להתפתח למפגש ארוטי ומיני סוער. אבל זה יכול לקרות רק בהקשבה. ולכן אנחנו לא צריכים להגיע להוטים או חרמנים למפגש הזה. אנחנו שומטים לגמרי את המטרות. מה שיהיה יהיה. העיקר שנעצור לרגע את היום וניפגש.

יש כמה עקרונות ללאבדייט:

  1. הוא מתוכנן ביומן ולא ספונטני
  2. הוא למטרת קירבה ואינטימיות אבל לא למטרת מין, חדירה או אורגזמה
  3. הוא מתחיל ברגיעה ולא בלהט
  4. הוא נעשה לפי העקרונות של מיניות קשובה – סנכרון, קשיבות, מרחב בטוח, מפגש והתמסרות

שיתוף אישי

סקס אל ספונטני, איטי וארוך לא היה עבורי הדבר “הטבעי” לעשות, אבל כשגיליתי את המיניות הקשובה, הבנתי שזאת הדרך היחידה שבה אוכל להגשים את תחושת החיבור והעונג שתמיד חיפשתי ביחסי מין.

הלאבדייט אף פעם לא נמאס. כל מפגש שונה מהאחר. בכל פעם אנחנו מגלים דברים חדשים, הולכים ונפתחים, ומתקרבים, ובסוף כל מפגש קצת יותר אוהבים. הלאבדייט הוא הדרך שלנו לשמור על קירבה ומיניות מלאת תשוקה.

להתקרב מחדש

בוא ללמוד איך להבין את בת הזוג וליצור קירבה ואינטימיות בזמן קצר
מומלץ
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

לקריאה נוספת: